Vendéglátás

Felszolgáló/pincér kollégákat keresünk azonnali kezdéssel Dunaföldvár és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaföldvár és környéke
2019. 03. 25. 16:00

A nyári szezon közeledtével szeretnénk dunaparti, hangulatos éttermünkben bővíteni csapatunkat pincérekkel, szakáccsal és konyhai kisegítőkkel egyaránt.

Megbízható, munkájára igényes kollégák jelentkezését várjuk akár azonnali kezdéssel.

Szakmai tapasztalat előnyt jelenthet, de nem várjuk el.

Szívesen adunk lehetőséget tanulni vágyó, lelkes újoncoknak is.

Feladatok:

  • Udvarias, vendégcentrikus kiszolgálás
  • Munkaterületed, rendben tisztán tartása
  • Precíz, igényes munkavégzés

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat
  • Iskolai végzettség
  • Idegen nyelv ismerete amennyiben pincérnek jelentkezel

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes jövedelem
  • Kellemes környezet
  • Napi egyszeri étkeztetés
  • Rugalmas munkabeosztás

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése