Irodavezető állás Dunaföldváron 4 órás részmunkaidőben

Adminisztratív feladatok ellátására irodavezető jelöltet keres a Lakógép Kft. Dunaföldvárra, 4 órás részmunkaidőben, 2020. március 1-jei munkakezdéssel.

Feladatok

  • Az építéshelyi irodák számára szükséges beszerzési feladatok ügyintézése a központi irodavezetővel együttműködve,
  • Az építéshelyi iroda zavartalan működésének, ügymenetének biztosítása,
  • A kivitelezési munka végzésével közvetlen kapcsolatban lévő személyi asszisztensi feladatok ellátása a projektvezetővel és az építésvezetővel együttműködésben,
  • Külön felkérés esetén más építéshelyi irodavezető munkájának segítése,
  • Az építkezéssel kapcsolatos egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, gépírási feladatok, elektronikus levelezések lebonyolítása,
  • Számlák, levelek iktatása, postázás,
  • Dokumentumok archiválása, kezelése,
  • Alvállalkozók, partnerek, megrendelők fogadása.

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói ismerete (Word, Excel),
  • precíz munkavégzés,
  • önállóság, terhelhetőség, csapatmunkára való készség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • fiatal, motivált csapat,
  • tanulási lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!