Értékesítő munkatársat keresünk angol nyelvtudással

Ausztriai székhelyű, a piacon már 30 éve aktív alumínium nagykereskedés magyarországi telephelyére, illetve csapatába keres ambíciózus, fiatalos értékesítő munkatársat.

Feladatok

  • Ügyfeleinkkel való rendszeres telefonos kapcsolattartás/ tanácsadás és kapcsolatfelvétel
  • Ajánlatok és megrendelések feldolgozása
  • Árképzés
  • Reklamációk feldolgozása
  • Az értékesítési vezetővel való kooperáció
  • Kiállítások/ vásárok és ügyfelek látogatása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapvető számítógépes ismeretek.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyök

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Külföldi anyavállalati háttér, szakmai fejlődés, versenyképes jövedelem.
  • Igény esetén lakhatási lehetőség megoldható.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!