Traktoros/öntözőgépkezelő kollégát keresünk aki tapasztalattal rendelkezik mezőgazdasági munkákban

Tóth Imréné Egyéni vállalkozó
Dunavecse
Nettó 170 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 02. 15.

A kertészetünk fő tevékenysége zölségnövények termesztése, néhány ezekből a petrezselyemlevél, kapor, zöldborsó, csemegekukorica.

Zöldborsóban és a petrezselyem termesztésében egyedülállók vagyunk, a piacon ezek a termékek nagyon keresettek.

Kertészetünk célja, hogy a fogyasztók számára egészséges zöldségeket termeljünk, ami hosszú távú jövőt biztosít a Zöldi kertészet és munkatársai számára.

Olyan munkatársat keresünk, akinek szezonban fő feladata az öntözési munkák elvégzése lineárral és öntöződobbal.

Feladatok

  • Fő feladatok: öntözőcső telepítés, lineár tömlő átcsatolás, öntöződob telepítés, fűkaszálás, kisebb traktoros gépmunkák, zöldség beszállítás, zöldséges ládák pakolása, fóliasátor telepítés.

Elvárások

  • Ehhez a munkakörhöz elvárás a "T" kategóriás és "B" kategóriás jogosítvány, jó fizikum, traktoros munkában szerzett tapasztalat. Aszályos időben hosszú munkaidő vár hétvégével együtt, szezonon kívül normál munkaidő, tehát ezt önállóan kell elvégezni.

Előnyök

  • Előnyös számunkra, az öntözési munkákban szerzett tapasztalat, olyan személy, aki szívesen végez szezonon kívül lakatos és szerelési munkákat, amibe betanítjuk.

Amit kínálunk

  • Változatos munkakört, bejelentett állást, jó munkamorált, összetartó csapatot és feljlődési lehetőséget kínálunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott