Műszaki vezető pozícióba kollégát keresünk Dunaföldváron

A munkakör célja, hogy a jogszabályok, ügyvezetői, műszaki igazgatói intézkedések, utasítások és előírások maradéktalan betartása mellett teljes körűen megszervezze, működtesse, koordinálja a hatáskörébe rendelt főmérnökség területén üzemeltetett víz- és szennyvízüzemmel kapcsolatos feladatokat.

Feladatok

•    Vízjogi engedélyhez kapcsolódó szabályzat és utasítás illetve Mezőföldvíz Kft. belső szabályzatainak megfelelően biztosítja a víztermelés-vízelosztás és szennyvíz elvezetési, tisztítási tevékenység működését a Főmérnökség területén.
•    A Főmérnökség egyes üzemeltetési feladatainak irányítása, az optimális üzemelési és hibaelhárítási rend biztosítása.
•    Felügyeli a készenléti szolgálat működését.
•    Közreműködik a Vízjogi üzemeltetési engedélyek beszerzésében, hatósági előírások végrehajtásában.

Elvárások

•    szakirányú felsőfokú végzettség
•    min. 3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
•    kiváló problémamegoldó, kezdeményezőkészség és stratégiai gondolkodás
•    pontos, felelősségtudatos, önálló munkavégzés
•    Microsoft Office ismerete

Előnyök

•    Vezetői gyakorlat
•    Szennyvíztechnológiai gyakorlat

Amit kínálunk

•    Rendszeres versenyképes jövedelem, biztos, hosszú távú munka
•    Teljesítménnyel arányos prémium

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!