Szakipari munkásokat / segédmunkásokat keresünk Dunaújvárosba

A Grabarics Építőipari Kft. szakipari munkásokkal és segédmunkásokkal bővíti csapatát:

Építőipari feladatok ellátására villanyszerelőket, kőműveseket, burkolókat, festőket és segédmunkásokat keresünk.

Ha szívesen dolgozna változatos helyszíneken, országosan, dunaújvárosi bázisunkról indulva, úgy a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezését, magyar nyelvű

önéletrajzának csatolásával vagy kérjük hívja HR vezetőnket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon!

Feladatok

  • Projektjeink helyszínein szakipari munkák elvégzése a csoportvezető irányításával.

Elvárások

  • Szakmai gyakorlati tapasztalat megléte.

Előnyök

  • Szakipari iskola megléte.

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahelyet.
  • Szállítást a központból adott helyszínre.
  • Korrekt bérezést.
  • Szállítást a projekthelyszínekre.
  • Munkaruhát biztosítunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott